Witamy w szkole tenisa NET

Witamy w szkole tenisa NET. RUSZYŁA NASZA WAKACYJNA OFERTA PROMOCYJNA - WYNAJMUJĄC KORT NA 1H W DNI POWSZEDNIE MIĘDZY 07.00 A 17.00 DRUGĄ GRASZ GRATIS! ZAPRASZAMY DZIECI NA NASZĄ PÓŁKOLONIE W TERMINIE 24.08 - 28.08. W PROGRAMIE OPRÓCZ TENISA MOC INNYCH ATRAKCJI . Nabór do Szkoły Tenisowej trwa!

OVERVIEW

This website szkolatenisanet.com.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have evaluated five pages inside the web site szkolatenisanet.com.pl and found two websites linking to szkolatenisanet.com.pl.

SZKOLATENISANET.COM.PL RANKINGS

This website szkolatenisanet.com.pl is seeing diverging quantities of traffic all through the year.
Traffic for szkolatenisanet.com.pl

Traffic ranking (by month) for szkolatenisanet.com.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolatenisanet.com.pl

LINKS TO BUSINESS

Akademia MTN, dawniej MINI TENIS NARTY, tenis ziemny dla dzieci Warszawa, Szkoła Tenisa i Narciarstwa

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Zajęcia tenisowe prowadziliśmy głównie na kortach PRO-PLAY i kortach WKT MERA. Przez 11 lat budowaliśmy swoją markę jako firma Mini Tenis and Narty. nawiązaliśmy współpracę z Warszawskim Klubem Tenisowym MERA i przystąpiliśmy do współorganizacji Akademii Tenisowej MTN przy WKT Mera. Akademia tenisowa MTN prowadzona jest przez trenerów i instruktorów tenisa, absolwentów AWF W-wa.

Sport i Wakacje - Warszawa

Warunki uczestnictwa w imprezach fundacji sport i wakacje. Poznaj naszą ofertę na lato 2015. ZAPISY NA SEMESTR JESIENNY ZAJĘĆ Z PŁYWANIA ROZPOCZYNAMY OD SIERPNIA! Obozy, Obozy rodzinne. Urle rekreacyjna miejscowość położona w nad rzeką Liwiec oddalona 70 km od centrum Warszawy. RODZINNY OBÓZ TENISOWY DLA 4-10 LATKÓW w RYTRO. OBÓZ TENISOWY DLA DOROSŁYCH w Koźle.

WHAT DOES SZKOLATENISANET.COM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolatenisanet.com.pl Mobile Screenshot of szkolatenisanet.com.pl Tablet Screenshot of szkolatenisanet.com.pl

SZKOLATENISANET.COM.PL HOST

I found that a single page on szkolatenisanet.com.pl took eight hundred and ninety-one milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
85.128.146.128

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I diagnosed that szkolatenisanet.com.pl is utilizing the Apache/2 operating system.

Witamy w szkole tenisa NET

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "RUSZYŁA NASZA WAKACYJNA OFERTA PROMOCYJNA - WYNAJMUJĄC KORT NA 1H W DNI POWSZEDNIE MIĘDZY 07." Our analyzers viewed that the web site also said "00 DRUGĄ GRASZ GRATIS! ZAPRASZAMY DZIECI NA NASZĄ PÓŁKOLONIE W TERMINIE 24." The Website also said " W PROGRAMIE OPRÓCZ TENISA MOC INNYCH ATRAKCJI . Nabór do Szkoły Tenisowej trwa!."

SUBSEQUENT BUSINESSES

SZKOLA TRENEROW- BRAINSTORM

Informujemy, że w dalszym ciągu trwa rekrutacja kolejnych grup szkoleniowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w procedurze rekrutacyjnej. 346;ląska Szkoła Trenerów Biznesu branży IT. Udział w Projekcie jest bezpłatny. Brainstorm 2000-2010 - Szkolenia, doradztwo, coaching i mentoring, studia podyplomowe.

Szkoła Trenerów

Szkoła Trenerów PERSONALI powstała z myślą o osobach, które wiążą swoją przyszłość z zawodem Trenera. Studentach ostatnich lat studiów i absolwentach. Specjalistach we własnych dziecinach bez przygotowania psychologiczno trenerskiego. Szkoła Trenerów PERSONALI obejmuje 240h szkoleń, w tym 40h treningu interpersonalnego.

Szkoła Trenerów Blog projektu Szkoła Trenerów Wrocław 2009

Zapraszamy na nową stronę projektu, pod adresem. Tam znajdują się informacje o najnowszej edycji projektu. To już piąta edycja projektu organizowanego dzięki współpracy Akademickiego Koła Naukowego Zarządzania Unstoppable. Działającego przy Wydziale Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej oraz Inkubatora Inicjatyw Społecznych. Stworzonego przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji.

Home Szkoła Treningu Grupowego

Zapraszam do udziału w 17. edycji Szkoły Treningu Grupowego, dzięki której nie tylko rozwiniesz osobisty styl prowadzenia grupy, ale także nauczysz się dostrzegania. Prowadząca, trener i psycholog rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Kto powinien wziąć udział w Szkole Treningu Grupowego. Trenerów z organizacji pozarządowych,. Wychowawców, psychologów, terapeutów i pedagogów oraz.

Szkoa Podstawowa i Gimnazjum w Tuchorzy - Strona gówna

Szko a Podstawowa i Gimnazjum w Tuchorzy. Tuchorza 51, 64-232 Tuchorza. Podania wraz z 1 zdjêciem i aktem urodzenia nale y sk adaæ w sekretariacie szko y do 15 sierpnia. Przerwa urlopowa od 6 lipca - 1 sierpnia. Od 3 sierpnia sekretariat czynny w godz.